Sklepy:

kup stacjonarnie

Zielony Bocian

Jadłostacja

Warszawski Cymes

Sklep Słoneczny

Eko Bazarek

Mini delikatesy abc

Boucherie de Varsovie

Punkty odbioru:

zamów na kupchleb.pl i odbierz

Kooperatywy spożywcze:

zapisz się do kooperatywy i zamawiaj na kupchleb.pl

Kooperatywa Na Zdrowie

b
Stowarzyszenie Kooperatywa Na Zdrowie ma na celu propagowanie idei zrównoważonego rozwoju poprzez dążenie do równowagi pomiędzy społecznym i gospodarczym dobrobytem, propagowanie holistycznego podejścia do zdrowia oraz ochrona zasobów naturalnych ziemi. Na ten moment wyraża się to głównie grupowymi zakupami produktów spożywczych, kosmetycznych i innych codziennego użytku. Chcesz dołączyć do fantastycznej grupy ludzi, którzy wspólnie dbają o zdrowie i naturę? Napisz do nas wiadomość 🙂

Kooperatywa Grochowska

b
Kooperatywa Grochowska to grupa ludzi, którzy wspólnie organizują zakupy zdrowej, uczciwej żywności bezpośrednio od producentów – rolników i małych lokalnych firm. Działamy w Warszawie, na Grochowie, przy wsparciu Centrum Aktywności Lokalnej (CAL).

Obecnie grupa liczy około 100 osób, dla których ważna jest jakość jedzenia. Zaopatrujemy się w najwyższej jakości produkty, pochodzące od dostawców, których znamy, lubimy i mamy do nich pełne zaufanie.

Jesteśmy wspólnotą i wszystko organizujemy sami, bez pośredników, sprawiedliwie rozdzielając obowiązki między członków Kooperatywy. Nie czerpiemy z tego żadnych korzyści materialnych, nie doliczamy żadnych marż.

Kooperatywa Południowa

b
Kooperatywa Południowa. Miejsce dla ludzi, którzy chcą kupować zdrowe produkty, być częścią fantastycznej społeczności i rozwijać się społecznie.

Kooperatywa Mokotów

b
Celem naszej kooperatywy jest grupowy zakup wysokiej jakości produktów spożywczych, a także kosmetyków, środków higienicznych oraz usług.
Tworzymy społeczność, która wzajemnie sobie pomaga, szanuje się, rozmawia i skupia wokół siebie ludzi zaangażowanych w idee dobra wspólnego.
Pracujemy społecznie na rzecz kooperatywy bo daje nam to radość, lubimy to co robimy.
Nie jesteśmy “sklepem” i dlatego wiele rzeczy związanych z zakupem musimy sami wykonać. Przez prace rozumiemy np zorganizowanie akcji, czyli zebranie zamówień, rozważanie zbiorczych opakowań, kontakt z dostawcą, odbiór i wydanie zamówienia itp
Na FB zbieramy zamówienia, a odbieramy swoje zakupy w każdą środę o godz 19:00
Kooperatywa MoKoo jest społecznością lokalną i kameralną.

Kooperatywa Konstancin

b
Kooperatywa Konstancin powstała w celu organizowania grupowych zakupów wysokiej jakości produktów (głównie spożywczych). Jesteśmy społecznością, która zrzesza osoby mieszkające w Konstancinie Jeziornie, Piasecznie, Józefosławiu, Mysiadle i innych okolicznych miejscowościach. Pracujemy społecznie na rzecz naszej kooperatywy organizując wspólne akcje zakupowe, zbierając zamówienia, ważąc towar i pomagając przy wydawaniu zamówionych produktów. Ważne dla Ciebie jest pozyskiwanie ekologicznych produktów żywnościowych w dobrej cenie oraz lubisz prace społeczną na rzecz lokalnej społeczności? Zapraszamy do nas 🙂

Pin It on Pinterest